“Evden Eve Nakliyat Hizmeti” Bilmeniz Gerekenler

Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Günümüz şartlarında Evden eve nakliyat hizmeti, yükselen apartmanlar nedeni ile artık bir ihtiyaç haline gelmiştir, asansörlü evden eve nakliyat ile artık eşyalarınız bina dışından taşınmaktadır. Bu hizmeti ihtiyaç haline getiren en büyük nedenlerden ikisi de eşyaların zarar görmesi ve mobilya söküp kurmanın gerekliliğidir. Mobilya ve beyaz eşyaların, firma tarafında sarılarak taşınması müşterilerin taşıma firması tercih etmesi sebeplerinden bir tanesidir. Ancak her taşıma firması işine yeterli özen göstermemektedir. Özensiz bir hizmet ne müşteriye kar getirir ne de firma adına bir fayda sağlar. Neticede firmalar, kaliteli hizmet verdiği zaman, müşteriler tarafında tavsiye edildikleri için ne kadar kaliteli hizmet verirse bir firma o kadar iş potansiyeli artar. Hizmet kalitesi işçi ücretleri ile doğru orantılıdır. Bu yazımda Trabzon asansörlü evden eve nakliyat ve trabzon evden eve nakliyat hakkında bilgi vereceğim. Trabzon evden eve nakliyat firmaları arasında seçim yapmanız için yardımcı olacağım.

05342943779

Günümüz koşullarında firmalar elemanlara düşük ücret, vermek için işinin ehli olmayan elemanlarla iş yapmaktadır. Dolayısı ile müşteri yüksek ücret ödemesine rağmen mağdur olmaktadır. Bu mağduriyeti bir nebze engellemek için görüştüğünüz firmaya bir kaç konuda net olursanız, kendinizi güvenceye alabilirsiniz.

“Trabzon Evden Eve Nakliyat” Aşamaları

Trabzon evden eve nakliyat Yazının devamında hizmet aşamaları hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Randevu Alma Nakliye Gününün Belirlenmesi

Evden eve taşımacılık hizmetini almak istediğiniz günden 1 hafta 15 gün önce arayıp randevu almanızı tavsiye ederim. Özellikle, Yaz mevsiminde ne kadar erken ararsanız o kadar iyi olmaktadır.

Nakliye Gününe Ne Kadar Yakın Aranırsa Ödeyeceğiniz Nakliye Ücreti O Kadar Artar.

Firmalar genelde günü birlik taşınmalarda fiyatı yükseltirler. Diyelim yarın taşınacaksınız, özellikle yaz mevsiminde ortalama 10 gün dolu olan firma, bir gün sonra ki nakliye için ekstra ekip çıkarttığı için bazen maliyet artar. Bazen de firma fırsatçılık yaparak fiyatı arttırmaktadır.

Trabzon Evden Eve Nakliyat Firmaları Yazın 1 Hafta 15 Gün Dolu Olduğundan Dolayı Randevu Alma şansınız Düşer.

Trabzon ilinde bulunan Evden eve nakliyat firmaları yeterli değildir. Şehir dışı evden eve nakliyat hizmetini de katarsak yoğunluk artar.

Öncesi Sizin Yapmanız Gereken Hazırlıklar

Nakliye gününden önce evinizin nakliye hizmetine hazır olması için sizin yapmanız gereken bazı detaylar vardır. Nakliye firmaları anlaşmanıza bağlı olarak kaba malzemeyi sarmaktadır.

Bardak Çanak ve Kıyafetlerin Paketlenmesi

Bardak çanak ve kıyafetlerin paketlenmesi sizin sorumluluğunuzdadır. Cam malzemelerinizi Ağır Olmamak koşulu ile önce gazeteye sarıp sonrada koliye yerleştirip kolileri bantlamalısınız. Bu şekilde hassas malzemelere de büyük bir yazıyla Kırılacak yazılmalıdır.

Koli bant gibi malzemeleri Molozda Japon pazarının bulunduğu aradan temin edebilirsiniz. Japon pazarının olduğu arada Bedesten çarşısının önünde ki büfe size koli alabileceğiniz yer hakkında bilgi verir.
Bedesten Çarşısını Haritada Bulmak İçin Tıklayınız

Çanak Anten Termosifon Avize ve Stor Gibi Aletlerin Sökülmesi

Rica üzerine bazen yapılsa da Çanak anten, termosifon, avize ve benzeri aletler nakliye firmalarının sorumluluğunda değildir. Bu nedenle nakliye gününden önce bunların sökülmesi size aittir.(AVİZELERİN İYİ BİR ŞEKİLDE PAKETLENMESİ TARAFINIZA AİTTİR)

EVDEN EVE Taşımacılık Aşamaları

Eşyaların Sökülüp Nakliyeye Hazır Hale Getirilmesi

Eşyalarınız nakliye günü sökülüp paketlenmeye hazır haline getirilir. Bu eşyaların güveli bir biçimde taşınması için önemidir. Örneğin üç kapılı dolap sökülmez ise esner ve zarar görür. Zarar anlık görünmese de ilerleyen zamanlarda problem olmaktadır. Diğer bir örnekte çekyat kenarlarının çıkartılmasının gerekliliğidir. Burada dikkat etmeniz gereken husus şudur. Firma elemanları acele iş yapmak için her malzemeyi sökmezler. Bu nedenle siz devreye girerek uyarmalısınız.

Eşyaların Paketlenmesi

Bu adım insanların nakliye firmalarını tercih etmelerinin en önemli sebebidir. Burayı dikkatle okumanızı tavsiye ederim. Yapılması gereken paketleme hizmeti şu şekildedir:

Beyaz eşya ve mobilya cam parçalar koltuk takımları aşağına Fotoğrafını göstereceğim Kraftlı köpük ile paketlenmelidir.
Yatakların Sanayi Streci ile sarılması gereklidir. Bu tozlanıp pislenmeyi engellemek için şarttır neticede üzerinde yattığımız eşyaların temizliği önemlidir.
Eşyaların İndirilip Araca Yüklenmesi ve Yeni adrese Getirilip Çıkartılması

Bu adım da eşyaların Asansörlü Evden Eve nakliyat hizmeti ile indirilip yeni adrese bu hizmet ile taşınması tercihimizdir. Ekstra ücret olsa da asansörlü nakliyat hızlı güvenli ve kaliteli bir hizmettir. Her ne kadar görünürde eşyalar hasar almasa da bina içinden taşınırken hırpalanmaktadır.

Eşyaları Kurulup Kaba Malzemenin Yerleştirilmesi

Koltuk takımları, beyaz eşya ve mobilyalar montajlanarak yerleştirilir. Bu adım da dikkat edilmesi gereken husus termosifon ve duvara montaj yapılan aletlerin firmalar tarafından yapılmadığıdır. Mobilyanın kurulduktan sonra kontrol edilmesi sorumluluğunuza aittir.

Hasar Tespit ve Kontrol

Son olarak nakliye işlemi tamamlandıktan sonra ekip sorumlusu ile hasar olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Eğer hasar varsa firma yetkilisi ile görüşüp ücret kesintisi yapmanız hasarın giderilmesini hızlandırmaktadır. Keseceğiniz ücret hasar ile doğru orantılı olmalıdır. Kendinizi güvence altına almanız bu şekilde mümkün olur.

Nakliye İşleminin Müşteri Gözetiminde Olması Gerekmektedir

Nakliye işlemi sizin gözetiminiz altında olursa hizmet kalitesi daha çok artar. Bu nedenle işlem gerçekleşirken evinizde olunuz.

Trabzon Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmeti

Trabzon asansörlü evden eve taşımacılık

Trabzon Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti, günümüzde yükselen binalar nedeni ile şart olmaktadır. Bina içi asansör olsa dahi dışardan asansör kurulması hizmetin hızlı ve güvenli bir içimde bitmesini sağlar. Aynı zamanda her ne kadar eşyalarda kırık dökük olmasa da bina içinden çıkarken eşyalar hırpalanmaktadır. Bu hizmetin verilmesi için bazı şartlar gerekmektedir. Yazının devamında bunları inceleyelim.

Asansör Evinize Kurulabilir mi Diye Tespit Edilmelidir

 1. Asansör Kurulacak Yerin Uygunluğu

  Asansör kurulacak dairenin camı sökülebilir olmalı veya balkon kapısı eşyaların çıkacağı kadar geniş olmalıdır. Kurulacak camın altı çok eğimli olmamalıdır ve asansörün kurulabileceği genişlikte olmalıdır.

 2. Ekstra Ücret

  Bu hizmeti alabilmek için ekstra ücret ödemelisiniz.

 3. Randevu

  Bu hizmeti almak için 1 hafta 10 gün önceden randevu almalısınız. Asansör genelde günlerce dolu olabilmektedir.

Firma ile irtibat kurduğunuzda Sormanız Gereken Sorular

Firma ile irtibat kurduğunuzda bu soruları sormanızı tavsiye ederiz. Aşağıda ki Sorular Sizin Güvencenizdir.

Alacağım Evden Eve Nakliyat Hizmeti Sigortalı mı?

Şehir içi nakliye hizmetinde sigorta yoktur. Firmalar kendileri güvence vermelidir. Ücret peşin verilmemeli iş bitimi kontrol yapılarak ücret verilmeli. Eğer hasar varsa ücretin bir kısmı kesilerek, zarar giderildikten sonra kalan ödenmeli.

Elemanlarınız Sürekli Eleman mı?

Genelde firmalar işe göre eleman yollarlar. Bunun nedeni birçok firma günde bir kaç iş yaptıkları için elemanlar bazen top Siz net konuşup titizliğinizi belli ederseniz daha itinalı davranırlar.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Hizmetiniz Var mı?

Asansörlü evden eve nakliyat hizmeti asansörün olmadığı binalarda, bir gerekliliktir. Hatta bina içi asansör olsun olmasın en iyisi dışardan kurulan asansördür. Görünürde bir hasar olmasa da merdivenden ve bina içi asansör ile çıkartılan eşyalar ister istemez hırpalanmaktadır. Bunun yanında asansörlü evden eve nakliyat hizmeti hızlı ve güvenlidir.

Eşya Paketleme işlemi yapıyor musunuz?

Eşya paketleme işlemi, eşyaların zarar görmemesi için bir gerekliliktir. bazı elemanlar biraz eski eşya gördü mü sarmadan yollamaya çalışır. Sarılması tabi ki daha iyidir. Bu nedenle telefonla müşteri temsilcisiyle görüşürken Sarma işlemi ile alakalı titizliğinizi Belli ediniz.

SÜMELA ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT

bAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR ŞİMDİ ARAYIN RANDEVUNUZU ALIN…

Asansörlü evden eve nakliyat Asansörlü evden eve nakliyat nasıl yapılır garantili evden eve nakliyat Giresun Asansörlü evden eve nakliyat Giresun Evden Eve Nakliyat Giresun evden eve nakliyat firmaları iller arası nakliyat sigortalı evden eve nakliyat Trabzon asansörlü evden eve nakliyat Trabzon asansörlü evden eve nakliyat firmaları Trabzon asansörlü evden eve taşımacılık Trabzon evden eve nakliyat trabzon evden eve nakliyat firmaları Trabzon evden eve nakliyat hizmeti aşamaları İlden ile nakliyat Şehir dışına evden eve nakliyat Şehiriçi evden eve nakliyat Şehir içi evden eve nakliyat Şehirlerarası evden eve nakliyat

Sümela Nakliyat

https://trabzonasansorluevdenevenakliyat.business.site/

One thought on ““Evden Eve Nakliyat Hizmeti” Bilmeniz Gerekenler

 • Haziran 15, 2019 tarihinde, saat 3:59 am
  Permalink

  Hi, this is a comment.
  To get started with moderating, editing, and deleting comments, please visit the Comments screen in the dashboard.
  Commenter avatars come from Gravatar.

Yorumlar kapatıldı.

RANDEVU İÇİN TIKLA ARA