Trabzon evden eve nakliyat, firmamız tarafından 2003 yılından beri verilen taşımacılık hizmetidir. Bu hizmet en az 4 kişiyle yapılan bir hizmettir. Artan nüfus ile barınma ihtiyacının artması, yüksek katlı binaların, inşasına neden olmuştur. Yüksek katlı binalar ise nakliye hizmetinin zorluğunu artırmıştır. Bina içinden yapılan nakliye işlemlerinde hasar oranları daha yüksektir. Bunun yanında nakliyeyi işleminde vakit kaybına neden olmuştur. Bu bağlamda firmamız eşyalarınızı güvence altına alıp ve kaliteden ödün vermemek için Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmetini kullanmaktadır. Bu yazımızda Trabzon evden eve nakliyat hizmeti hakkında bilgi alabilirsiniz. Aşağıdaki haritada kamyonet simgesine tıklayarak firma bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

0533 667 71 61

Nakliyat Hizmeti Aşamaları

Nakliyat hizmeti 4 aşamada oluşmaktadır.

  1. Firmamızdan randevu alma nakliye gününün belirlenmesi.
  2. Nakliye gününe kadar yapmanız gereken ön hazırlık süreci.
  3. Eşyalarınızın yeni adresinize nakil işleminin gerçekleşmesi.
  4. Nakliye işleminin ardından hasar tespit ve kontrol.

Firmamızdan Randevu Alma Nakliye Gününün Belirlenmesi

Firmamızdan randevu alarak nakliye gününün belirlenmesi, bir hafta önceden yapılırsa daha sağlıklı olur. Özellikle yaz sezonunda firmalar müşterilerinin nakliye taleplerini karşılamakta zorlanmaktadır. hizmetini sorunsuz alabilmek için Müşteri temsilcimiz ile yapacağınız görüşmede dikkat etmeniz gereken noktalar şunlardır

  • Eski ve yeni adresinizin katları ve bina içi asansörün kullanılıp kullanılmayacağını net bir şekilde belirlenmesi.
  • Evinizde bulunan eşyaların oda oda sınıflandırılıp tarafımıza iletilmesi.
  • Eşyanın alınacağı adreslerin belirtilmesi.
  • Nakliye aracının, eşyanın alınacağı ve getirileceği adreslerin kapısına tam olarak yanaşıyor olması veya olmamasının belirtilmesi.

Nakliye gününe kadar yapmanız gereken ön hazırlık süreci.

Nakliye gününden önce tarafınızdan yapılması gereken bazı ön hazırlıklar vardır. Evinizde bulunan kıyafetler battal boy çöp poşetlerine doldurulmalıdır. Cam eşyalarınızı ise gazeteye sararak kolilemeniz gerekmektedir. Bu tarz poşetleri ve koli ihtiyacınızı, Trabzon moloz mevkii’nde Japon pazarının(Japon pazarını haritada görmek için tıklayınız)

bulunduğu arada poşetçilerden temin edebilirsiniz.

Eşyalarınızın yeni adresinize nakil işleminin gerçekleşmesi.

Eşyalarınızın yeni adresinize işleminin gerçekleşmesi en önemli aşamadır. Adresinize yönlendirilen alanlarında uzman ekiplerimiz nakliye işlemi için eşyalarınızı randevu aldığınız gün hazırlar. 1 mobilyacı ve 3 taşıma elemanından oluşan ekibimiz en az 4 kişidir. Mobilya, beyaz eşya, koltuk takımları sökülür ve kravatlı köpükle paketlenerek nakliye işlemi ne hazırlanır. Bina içi asansör veya asansörlü vinç yardımıyla indirilen eşyalarınız araca yüklenir, yeni adresinize götürülür. Yeni adresinize eşyalarınız bina içi asansör veya asansörlü vinç yardımıyla çıkartılarak kurulum yapılır. Asansörlü evden eve nakliyat isimli yazısına tıklayarak bilgi alabilirsiniz.

Nakliye aracının, eşyanın alınacağı ve getirileceği adreslerin kapısına tam olarak yanaşıyor olması veya olmamasının belirtilmesi.

Nakliye aracının, eşyanın alınacağı ve getirileceği adreslerin kapısına tam olarak yanaşıyor olması veya olmamasının belirtilmesi., belirlediğimiz nakliye ücretini değiştirmektedir. Bu nedenle müşteri temsilcimizle yapacağınız görüşmede bu hususta bilgi verme sorumluluğu tarafınıza aittir.

Not: Aldığınız hizmet garantili evden eve nakliyat hizmeti olduğu için Gönül rahatlığıyla taşınabilir siniz ayrıntılı bilgi için arayın görüşün Sümela evden eve nakliyat.

Trabzon Evden Eve Nakliyat

Asansörlü evden eve nakliyat Asansörlü evden eve nakliyat nasıl yapılır Giresun Asansörlü evden eve nakliyat Giresun Evden Eve Nakliyat Giresun evden eve nakliyat firmaları iller arası nakliyat Trabzon asansörlü evden eve nakliyat Trabzon asansörlü evden eve nakliyat firmaları Trabzon asansörlü evden eve taşımacılık Trabzon evden eve nakliyat Trabzon evden eve nakliyat hizmeti aşamaları İlden ile nakliyat Şehir dışına evden eve nakliyat Şehiriçi evden eve nakliyat Şehir içi evden eve nakliyat Şehirlerarası evden eve nakliyat

Trabzon Evden Eve Nakliyat

Sümela Nakliyat

https://trabzonasansorluevdenevenakliyat.business.site/

Trabzon Evden Eve Nakliyat” üzerine bir düşünce

Yorumlar kapalı.

Bumerang - Yazarkafe
RANDEVU İÇİN TIKLA ARA
Bumerang - Yazarkafe
trabzon sümela nakliyat trabzon ikinci el ev eşyası trabzon asansörlü evden eve nakliyat garantili evden eve nakliyat trabzon sigortalı evden eve nakliyat sümela nakliyat trabzon evden eve nakliyat trabzon evden eve nakliyat firmaları trabzon asansörlü evden eve nakliyat trabzon şehirlerarası evden eve nakliyat giresun evden eve nakliyat giresun Asansörlü evden eve nakliyat giresun evden eve nakliyat firmaları trabzon ikinci el ev eşyası trabzon ikinci el eşya alım satım trabzon nakliyat firması taşımacılık trabzon trabzon evden eve taşımacılık yapanlar akçaabat evden eve taşımacılık trabzon evden eve nakliyat Evden eve nakliyat nakliyat trabzon evden eve nakliye trabzon asansörlü evden eve nakliye trabzon nakliye trabzon şehirlerarası nakliye giresun evden eve nakliyat trabzon asansörlü evden eve nakliyat trabzon evden eve nakliyat trabzon evden eve nakliyat trabzon evden eve nakliyat evden eve nakliyat trabzon trabzon evden eve nakliyat trabzon evden eve nakliyat trabzon Asansörlü evden eve nakliyat trabzon evden eve nakliyat trabzon evden eve nakliyat trabzon asansörlü evden eve nakliyat trabzon evden eve taşımacılık trabzon evden eve nakliyat trabzon asansörlü evden eve nakliyat trabzon asansörlü evden eve nakliyat trabzon evden eve nakliyat evden eve nakliyat trabzon trabzon asansörlü evden eve nakliyat trabzon şehirlerarası evden eve nakliyat trabzon evden eve nakliyat trabzon nakliyat trabzon şehiriçi evden eve nakliyat trabzon şehirlerarası evden eve nakliyat trabzon evden eve nakliyat firmaları trabzon Asansörlü evden eve taşımacılık trabzon asansörlü evden eve nakliyat trabzon evden eve taşımacılık trabzon evden eve taşımacılık Trabzon evden eve Linkorado - Link exchange directory
Linkorado is a link exchange directory where you can find websites related to your site and request link exchanges

Search Domain Here.com Firma Ekle